Koşullar ve Şartlar

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş. sorumlu değildir. ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayın durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen dişer web sayfaları için de geçerlidir.

ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş.’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Rara Atelier markası ve diğer markalar, www.raraatelier.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, ii metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumlulu?u gerektirir. ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Teslimat Koşulları

Siparişiniz onaylandıktan sonra Türkiye için 2-5 iş günü içerisinde, diğer ülkeler için 5-15 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya dönemlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Müşteri Hizmetlerimiz size yardımcı olacaktır.

İptal ve İade Koşulları

Ürün iade talebinizin işleme alınabilmesi için ürünün kargodan teslim alınma tarihinden itibaren Türkiye için 7 gün, diğer ülkeler için 15 iş günü içerisinde; kullanılmamış olarak orijinal ambalajında ve hasarsız olarak faturasıyla birlikle tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Bu zamanı aşan iadeler kabul edilmeyecektir.

 

ALBES Dericilik Tekstil Tic. San. A.Ş.
Adres: İstanbul Organize Deri Sanayi Bölgesi – 12/A Yol P/7 Parsel, 34957 İstanbul – Tuzla
Tel: 0(216) 394 2425
0(533) 031 9390